Jak na úklid bytu po rekonstrukci?

Rekonstrukce bytu je po všech stránkách náročná záležitost, ať se už jedná o finance, nebo nervy. Nic netrvá věčně a konečně nastal den, kdy máte hotovo. Tento husarský kousek se vám povedl, ale co s tím bordelem? Bez důkladného úklidu nový interiér neprokoukne. A tak se musíte pustit do úklidu po rekonstrukci.

Co všechno úklid bytu po rekonstrukci obnáší?

Úklid bytu po rekonstrukci zpravidla vyžaduje tyto úkony: 

Odstranění stavebního prachu a nečistot. Během rekonstrukce se do bytu dostane velké množství prachu, tmelu, lepidla a dalších věcí, které tam mít rozhodně nechcete. Důkladné odstranění zbytků těchto látek je stěžejní, pokud chcete předejít alergiím a zdravotním problémům.

Vytírání podlah. Podlahy jsou po rekonstrukci obvykle dost zašpiněné. Sem tam ukápla barva, někdo něco rozlil nebo pošlapal. Je třeba důkladně odstranit všechny druhy nečistot.

Čištění nábytku. Ten během rekonstrukce také obvykle trpí. Třebaže jste si ho zakryli ochrannou fólii, prach se dostane opravdu všude, nemluvě o zápachu.

Mytí oken a dveří. Na tyto prvky interiéru se také nesmí zapomínat. Důkladnému čištění se nesmí vyhnout ani zárubně, parapety a další často opomíjená zákoutí.

Čištění koberců. Vyluxovat koberec nestačí a bez profesionálního čištění se neobejdete. Jinak v látce zůstanou zbytky všeho, co poletovalo vzduchem během rekonstrukce i úklidu. Pravidelné čištění koberců je součástí sanitace obytných prostor a provádí se alespoň jednou ročně. Čištění koberců MistrHouse zvládne levou zadní, stejně jako veškeré úklidové  služby.

Jaké úklidové služby využít?

V mnoha ohledech jsou profesionální služby výhodnější a MistrHouse nabízí poměr výkon/cena, který jednoznačně vyhrává za všech okolností. 

Pro objednání služeb využijte formulář na portálu MistrHouse nebo rovnou zavolejte. Na webových stránkách pak naleznete ceník služeb a kontaktní údaje. Konečné rozhodnutí je jen na vás. MistrHouse pouze nabízí jednoduché řešení pro úklid prostor po rekonstrukci.